У ДНУ ім. Гончара 32 іноземні студенти урочисто отримали дипломи про вищу освіту (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

Розпочали захід із вручення чотирьом найстараннішим вихованцям червоних дипломів, що є гарним показником успішності.

Про це повідомили в прес-службі ДНУ ім. Гончара.

Цього року в університеті 32 іноземні випускники, з них 27 – магістри. Вони приїхали навчатися до України з 12 країн – Азербайджану, Туркменістану, Китаю, Киргизстану, Росії, Йорданії, Анголи, Габону, Іраку, Грузії, Республіки Білорусь, Гвінеї.

«Загалом сьогодні в ДНУ навчається 270 іноземних студентів з понад 20 країн, – відзначила начальник відділу підготовки фахівців для зарубіжних країн і академічних обмінів Кристина Геті. – Як правило, іноземні студенти починають свої перші кроки в навчанні на підготовчому відділенні, де опановують українську або російську мови. У нашому університеті традиційно іноземним студентам приділяється велика увага, аби вони подолали мовний бар’єр та почувалися в нашій країні комфортно. Тож вони швидко адаптуються до умов навчання і згодом опановують освітньо-кваліфікаційні рівні «бакалавра» та «магістра» разом з українськими студентами в основних групах».

Вихованців також привітали проректор з науково-педагогічної роботи в сфері міжнародного співробітництва ДНУ, професор Михайло Д’яченко, фахівці відділу підготовки фахівців для зарубіжних країн і академічних обмінів, доцент кафедри перекладу та лінгвістичної підготовки іноземців Олена Шкурко.

Поделиться: