Регіональний етап конкурсу «Авіатор-2017» у ДНУ (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

У ДНУ імені Олеся Гончара пройшов другий етап Всеукраїнського освітнього конкурсу «Авіатор-2017» серед студентів технічних спеціальностей. У регіональному турнірі взяли участь 18 студентів фізико-технічного факультету ДНУ.

Загалом, учасниками відкритого проекту цього року стали 6 500 студентів з 44 вищих навчальних закладів та коледжів України. До другого етапу вийшли 3 000 конкурсантів із 32 навчальних закладів України. Проект є освітньою ініціативою благодійного Фонду Бориса Колеснікова.

Цікаво, що представники ДНУ імені Олеся Гончара беруть участь у проекті «Авіатор» лише вдруге, а вже мають високі результати. Минулого року студент кафедри систем автоматизованого управління фізико-технічного факультету Артем Смирнов став переможцем конкурсу.

У другому етапі турніру молоді авіатори змагалися у знанні англійської мови. Як зазначають організатори, тестування з іноземної мови вважається одним із найважливіших у проекті.

«Наші конкурсанти зобов’язані добре знати англійську, яка є міжнародною мовою світової авіаційної галузі. Зокрема, вони повинні оволодіти стандартними фразами та висловами, якими пілоти і диспетчери користуються в щоденній роботі, аби без жодного мовного бар’єру вирішувати різні позаштатні ситуації. До речі, рівень знань своєї технічної англійської переможці нашого проекту зможуть перевірити також улітку, під час перебування на авіафорумі Ле Бурже в Парижі», – говорять організатори.

А попереду на конкурсантів чекають іще три етапи: перевірка загальних знань із теорії та історії авіації, завдання-імпровізація від експертного журі та захист власного мотиваційного проекту.

Імена ста переможців конкурсу «Авіатор-2017» будуть оголошені в квітні, а вже в червні кращі студенти країни в якості нагороди вирушать до столиці Франції, де відвідають Міжнародний авіасалон Ле Бурже та «Діснейленд».

Поделиться: