На Дніпропетровщині поліція та громадськість об’єднують зусилля заради дітей

Nataliya Adamovich
    -

Круглий стіл на тему «Напрацювання алгоритму взаємодії органів поліції, громадських організацій та влади щодо розшуку безвісти зниклих дітей» пройшов сьогодні у приміщенні управління Національної поліції області за участі начальника Ігоря Репешка та представників управління превентивної діяльності, відділу ювенальної превенції УПД, відділу розшуку злочинців і безвісти зниклих громадян УКП ГУ НП в області, служби у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації, ГО «Пошук зниклих дітей» та правозахисників.

Приводом для зустрічі стала ситуація з пошуком у Дніпрі зниклої дівчинки — Аліси Решеткової 2006 р.н. Тоді до справи долучилися не тільки відповідні служби, але й близько двохсот жителів нашого міста. На щастя, ця історія закінчилася добре, Аліса знайшлася.

Цей випадок не тільки ще раз продемонстрував, що у Дніпрі є чимало людей, небайдужих до чужих проблем, але й показав, що у спільних діях правоохоронців та громадськості не вистачає злагодженості.

Саме про механізм спільних дій йшла розмова на круглому столі.

Правозахисник, голова правління ГО «Армія» волонтерів «Дніпро» Юлія Сегеда навела приклади успішної взаємодії громадськості та поліції у пошуку дітей у США.

Керівник ГО «Пошук зниклих дітей» Олена Жовтобрюх розповіла про принципи роботи та наголосила, що організація відкрита для всіх бажаючих стати волонтерами.

Заступник начальника ГУ НП в області Сергій Манза презентував схему, яка, на думку правоохоронців, є найбільш дієвою у координації роботи громадськості та відповідних структур поліції.

За словами начальника Управління патрульної служби Дніпра Володимира Богоноса, мобільне оповіщення пр. зниклих дітей можливо розробити на основі мобільного додатка «Моя нова поліція».

Учасники круглого столу домовилися проаналізувати всі пропозиції для того, щоб виробити чіткий алгоритм дій, а також обговорили можливість звернення щодо державної підтримки майбутнього проекту.

Лана Кулікова

Поделиться: