В нашому місті проходить конкурс для дітей «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Юлия Мухина
    -

На Дніпропетровщині розпочався конкурс на кращий дитячий малюнок, фото та твір декоративно-прикладного мистецтва на тему безпеки дорожнього руху. Такі творчі змагання для малечі відбуваються за ініціативи Головного управління поліції області, а також Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

Конкурс уже традиційно проходитиме у декілька етапів. Спочатку буде визначено призерів районних та міських змагань, а наприкінці квітня – підбито підсумки обласного туру.

Переможців обиратимуть за різними напрямками: малюнки, твори декоративно-прикладного мистецтва та фото. Основна вимога – конкурсні роботи повинні відповідати тематиці безпеки дорожнього руху.

Участь у змаганнях можуть брати не лише школярі, але й дітки дошкільного віку. Головне – бажання та цікаві ідеї.

Переможці обласного конкурсу отримають дипломи та призи, а також братимуть участь у всеукраїнських змаганнях, що відбудуться в травні.

Поліцейські Дніпропетровщини сподіваються, що творчий погляд на проблему дорожньо-транспортного травматизму допоможе молодому поколінню правильно сприймати небезпеку, робити своєчасні висновки, а головне – не на полотні або фотографії, а в буденному житті пропагувати безпечну поведінку.

Подробиці участі в конкурсі тут.

Поделиться: