Серед команд рятувальників області розпочались змагання з футзалу (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

27 січня у на базі спортивного комплексу ДОО ФСТ «Динамо» у місті Дніпро розпочались командні змагання з футзалу.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Змагання проводяться серед команд Дніпропетровської, Криворізької, Дніпродзержинської, Західно-Донбаської, Нікопольської оперативних зон, 9ДПРЗ Головного управління.

Змагання командні. Склад команди – до 11 осіб, у тому числі 10 спортсменів,    1 тренер-представник. До участі в змаганнях допускаються гравці команд, які пройшли медичний контроль і мають відповідну підготовку.

Головний суддя – перший заступник начальника Головного управління Ігор Логвіненко. Суддя  – старший викладач кафедри спортивних ігор Дніпропетровського державного інституту фізичної культури та спорту тренер із футзалу Олександр Кірєєв.

За правилами ФІФА 2005 року, змагання проводяться, у два етапи:

Перший етап – команди згідно із жеребкуванням поділяються на дві підгрупи.

Другий етап – команди, що зайняли в підгрупах I та ІІ місця, виходять до фіналу .

Тривалість гри – 20 хвилин, два тайми по 10 хвилин брудного часу. У матчах використовується м’яч розміру № 4 для проведення ігор з футзалу.

Змагання проводяться за круговою системою.

Місця на етапах визначаються за найбільшою кількістю набраних очок (перемога – 3 очки, нічия – 1 очко, поразка – 0 очок).

У разі рівної кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, яка має кращі показники:

за результатами особистої зустрічі;

за найбільшою кількістю перемог;

за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів;

за більшою кількістю забитих м’ячів.

У випадку неявки команди на гру їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3.

Категория: Новости здоровья Днепра