Маленькі миколайчики відкриють фестиваль «Країна мрій різдвяна» (ФОТО)

Екатерина Крылова
    -

Сьогодні ансамбль миколайчики Дніпровської Єпархії зустріли священий вогонь віфлеємський аби він приніс добро і мир українцям. А 7 січня миколайчики відкриватимуть фестиваль «Країна мрій різдвяна» у Дніпрі!

Родзинкою фестивалю «Країна мрій різдвяна» стане відома українська група «ТНМК». Український гурт, що виконує музику в стилях репкор, хіп-хоп, рок та фанк вже давно заполонив серця українців. Зараз група активно гастролює, записує кліпи на нові пісні, тож, їх творчість в самому розпалі. Яскраві та неймовірно особливі виконавці, якими пишається українська естрада, готові запалити нашу сцену!

Яскравий та драйвовий Олег Скрипка, казкова та тендітна Ілларія, чутливі та чаруючі учасниці гурту «Врода» Оля Нестеренко та Аня Заклецька-Буряк, унікальний казкар Сашко Лірник, щирий та чесний Компаніченко Тарас, талановиті Іван Леньо та Володимир Шерстюк, завзяті Брати Капранови, винахідливий Юрко Журавель, незвичайний Малкович Іван, а також фантастичний дитячий ансамбль «Зернятко». Все це чекає на мешканців Дніпра 7-8 січня.

Свято почнеться 7-го січня о 12.00 на Площі Героїв Майдану.

 

Довідка:
Якщо ваша дитинка часто наспівує пісні, пританцьовує перед дзеркалом або просто дуже хоче навчитися бути артистом — запрошуємо у дитячий ансамбль!

Тел: 0503616282
Заняття безкоштовні!

Поделиться: