Кримінальна справа відносно екс-директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та директора підприємства

Юлия Мухина
    -

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно екс-директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (очолював департамент у 2012-2015 роках) та директора підприємства за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службового підроблення (ч.2 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України).

Про це повідомили в прес-центрі прокуратури в Дніпропетровській області.

Встановлено, що упродовж 2014 року колишній директор департаменту та директор товариства з обмеженою відповідальністю склали та підписали завідомо неправдиві акти виконаних робіт про нібито зберігання партії підручників кількістю понад 360 тисяч примірників для навчальних закладів області, хоча насправді книжки до товариства на зберігання не надходили.

За фактично не надані послуги зі зберігання книжкового фонду підприємству безпідставно перераховано понад 1 млн грн бюджетних коштів.

Наразі зловмисникам повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів. Екс-директору департаменту облдержадміністрації обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у розмірі 1300000 грн. Директор товариства з обмеженою відповідальністю,який співпрацює зі слідством, знаходиться під домашнім арештом.

Досудове розслідування триває.

Поделиться: