Спортсмени Дніпропетровщини на змаганнях континентального та світового рівнів завоювали рекордну кількість медалей

Марианна Стец
    -

340 золотих, срібних та бронзових медалей здобули спортсмени Дніпропетровщини у 2016-му. Це рекордна кількість нагород за роки незалежності України, завойованих на чемпіонатах світу та Європи.

Про це повідомляють у прес-службі облдержадміністрації.

У складі національної збірної під жовто-блакитним стягом виступає 1 163 спортсмени Дніпропетровщини. У 2016-му на офіційних чемпіонатах Європи та світу вони завоювали 340 медалей різного ґатунку.

— Цьогоріч спортсмени Дніпропетровщини – справжні тріумфатори. Принесли регіону 340 медалей, виборовши їх на змаганнях європейського та світового рівнів. Це найкращий результат області за роки незалежності України. Завзяття та нових перемог нашим спортсменам, – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У олімпійському ТОП-10 Дніпропетровщини – фехтувальник Богдан Нікішин, дзюдоїсти Артем Блошенко і Геворг Хачатрян, важкоатлет Владислав Вороний, плавець Андрій Говоров.

Пишається Дніпропетровщина веслувальниками Іваном Довгодьком й Анастасією Коженковою, борцем Муразі Мчедлідзе, бадмінтоністкою Марією Улітіною. У списку кращих – майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби Вікторія Рибовалова.

У неолімпійських видах спорту у 2016-му відзначилися Катерина Васильєва (рукопашний бій), Іван Волошин (таеквондо ВТФ), Артем Іванов (шашки), Людмила Коломоєць (веслування), Богдан Котловянов (козацький двобій), Єлизавета Петрученко (військово-спортивні багатоборства).

Гідні результати показали Павло Пєстов (кікбоксинг), Олександр Семененко (шахи), Данило Фільченко (воднолижний спорт) та Яна Федій (фунакоші шотокан карате).

У Дніпропетровській області кожен п’ятий житель веде активний спосіб життя. За цим показником наш регіон посідає друге місце в Україні. У сфері фізичної культури і спорту працюють понад 5,5 тисячі спеціалістів. Майже 4 тисячі тренерів проводять тренувальний процес за 156 видами спорту.

Поделиться: