За тиждень грипом захворіли 42 тисячі жителів Дніпропетровщини

Юлия Бабенко
    -

Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Олена Лугова. 

 

„Грип дістався вже до сімнадцяти областей України, не оминув і Дніпропетровщину, — наголосила вона. — Лише

за останній тиждень тут захворіли 42 тисячі людей. Це на чверть більше, ніж у попередні сім днів. Близько двох тисяч людей проходять лікування у стаціонарах лікарень, ще 43 пацієнти підключені до апаратів штучного дихання у реанімаціях. Усе через ускладнення від грипу – пневмонію».

Найбільше людей  захворіло в Кам’янському, Жовтих Водах, Павлограді, Новомосковську, а також Дніпровському, Криничанському та Покровському районах. 58% – діти. На карантині 295 шкіл та 170 класів.

„Аби не наразити себе на небезпеку, слід уникати багатолюдних місць, контакту з хворими, прибирати приміщення з дезінфекційними речовинами, регулярно провітрювати його, тепло вдягатися, мити руки та обличчя кожні 2-3 години, повноцінно харчуватись, — нагадала Олена Лугова. — Для профілактики грипу ще не пізно зробити і щеплення. Вони не рятують від грипу, але позбавляють від ускладнень, які завдають найбільшої шкоди та навіть призводять до смерті. Нині вакцинацію вже пройшли 15,5 тисячі мешканців області. Це найвищий у країні показник».

Юлія Бабенко

Поделиться: