Для дітей Дніпра організували квест (ФОТО)

Екатерина Крылова
    -

Депутати та муніципальні поліцейські організували для дітей Дніпра благодійну акцію. Близько сотні дніпровських підлітків напередодні новорічних свят провели вихідні в веселій та дружній атмосфері, граючи в квест.

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

Протягом двох днів 95 хлопців та дівчат зі складними долями були учасниками веселих ігрових квестів. Найбільші квест- кімнати нашого міста – гостинно зустріли дітей. Програму підготували таким чином, щоб всі мали можливість проявити свою кмітливість та винахідливість.

Така благодійна акція пройшла під патронатом народного депутата України Андрія Денисенка, а також за участі громадських діячів та муніципальної поліції Дніпра.

«Ті враження, які отримали наші підопічні під час гри – не можливо передати словами. З перших секунд гри – хлопці та дівчати перетворилися в справжніх героїв та суперагентів. Виконували завдання швидко та вдало. Кожен, як міг виявляв кмітливість. І як результат – « супер» завдання виконано, яскраві враження отримано, а на обличчі дітей знов сяє усмішка !»- каже Надія Святун, помічник – консультант на громадських засадах народного депутата Андрія Денисенка.

Щоб гра у квест-кімнатах була цікавішою та різноманітнішою, дітворі запропонували розділитися на групи. Так, кожна з груп мала змогу пройти по декілька квестів на різну тематику. З однією з груп підлітків працювала Катерина Гопайца — депутат Шевченківської районної ради.

« У більшості з батьків цих дітей просто не вистачає а ні часу, а ні грошей, щоб дати можливість підлітку сходити з друзями до тієї ж квест – кімнати, або до іншого розважального центру. Часто діти залишаються на одинці зі своїми проблемами. У них багато вільного часу, а підліткову енергію нікуди направити. Так діти і потрапляють в складні ситуації, з яких, здавалось, і не має виходу. Таким дітям потрібна саме наша підтримка, довіра і допомога від нас, дорослих людей!» — зазначає Катерина Гопайца.

Активну участь в організації свята взяли і працівники КП « Муніципальна поліція». До того ж на правах старших друзів полісмени взяли участь у квест- грі, чим особливо зацікавили дітвору.

« Сьогодні з цими хлопцями та дівчатками ми зустрілися не вперше. Ми часто зустрічаємося під час таких акцій. І моє враження, що діти стають більш відвертими, більш відкритими. Відчувається їх довіра до нас. І сьогодні ми дружньо грали, як одна злагоджена команда, виконали всі завдання, і навіть раніше часу. Емоцій дуже багато. Всі в захваті, а особисто я від того, як наші

діти змінюються на очах!», ділиться своїми враженнями Євген Колесник — охоронець групи швидкого реагування КП « Муніципальна поліція».

Такі акції для “складних” підлітків проводяться не вперше. Вже були організовані походи на футбольні матчі та незабутня поїздка на острів Хортиця. Та організатори запевняють, що і надалі будуть організовувати цікаве дозвілля для дніпровської дітвори, що потрапила у складні життєві обставини, і як ніхто інший потребує уваги з боку дорослих.

Дякуємо за організацію благодійної акції :

— Народному депутату України — Андрію Денисенко;

— Помічнику – консультанту на громадських засадах народного депутата Денисенка А.С. – Надії Святун;

— Депутату Шевченківській районної ради – Катерині Гопайца;

— КП « Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради.

Окрема вдячність:

— Департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради;

— Дніпровському відділу поліції в Дніпропетровської області;

— Управлінню Державної Пенітенціарної служби України в Дніпропетровській області;

— Дніпропетровському регіональному центру професійно — технічної освіти.

Поделиться: