Школярі Дніпра на один день стали студентами ДНУ

Людмила Гейко
    -

На факультеті біології, екології та медицини ДНУ імені Олеся Гончара пройшов традиційний захід для старшокласників «Стань студентом факультету на один день».

Про це повідомили в прес-службі вишу.

Понад 50 школярів Дніпра та області змогли уявити себе студентами. Вони побували на лабораторних і практичних заняттях в університетських лабораторіях і навіть отримали студентський квиток «на день».

Викладацький склад факультету провів цікаві та пізнавальні заняття. Професори та доценти розповідали про роль екології в сучасному світі, сучасну біотехнологію, поведінку лабораторних тварин. Школярі-студенти мали можливість визначати показники печінкового комплексу, ознайомитися з активаторами та інгібіторами амілази, роздивитися цитологічну будову мікроскопічних грибів, дослідити хімічні властивості хлорофілу, визначити загальну твердість води.

«Чи будуть подібні заходи проводитися надалі?», «Ви ж нам зателефонуєте, коли знову буде плануватися такий захід?» – схвильовано питали школярі.

«Невже все це можна освоїти під час навчання на вашому факультеті?» – допитувалися учні у викладачів. «Дуже цікаво, нам сподобалося», – в один голос казали абітурієнти по завершенню занять. І лише одне питання дозволило зрозуміти, що вони відчули себе справжніми студентами «Де у вас буфет? А чому не працює сьогодні?»

Викладацький склад факультету біології, екології та медицини ДНУ сподівається на подальшу зустріч з вами! Слідкуйте за новинами на сайті університету та в соціальних мережах.

Поделиться: