Через дії працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» державі завдано понад 850 тис грн збитків

Людмила Гейко
    -

Криворізькою місцевою прокуратурою № 1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом порушення службовими особами ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» правил безпеки або експлуатації залізничного транспорту (ч. 1 ст. 276 КК України).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури України в Дніпропетровській області.

В ході слідства встановлено, що протягом першого півріччя 2016 року на під’їзних коліях ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» сталося 8 транспортних подій, які створили небезпеку настання тяжких наслідків таких як аварії, перерву у роботі транспорту та завдали матеріальну шкоду ПАТ «Укрзализниця» на суму понад 850 тис грн.

Також встановлено, що упродовж 2016 року на залізничних під’їзних коліях вказаного підприємства внаслідок порушення працівниками правил безпеки руху та експлуатації залізничного транспорту систематично відбувалися сходи вагонів, що приховувалося посадовцями ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Так, за вказаний період з колій зійшли 139 вагонів, в результати чого ПАТ «Укрзалізниця» було заподіяно збитки державним інтересам, сума яких наразі встановлюється.

Після отримання експертних висновків щодо точної суми завданих збитків, винним працівникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» будуть пред’явлені повідомлення про підозру у вчиненні вказаних злочинів, кримінальне провадження буде скероване до суду.

Поделиться: