Безвізовий роман «Шенгенська історія»

Екатерина Крылова
    -

У ДніпроОДА український письменник Андрій Курков презентує безвізовий роман «Шенгенська історія». Аби прийти на літературний вечір, закордонний паспорт не знадобиться. Вхід вільний.

unnamed

— ДніпроОДА продовжує перетворюватися із сірої споруди, на місце зустрічі цікавих та креативних людей. У нас в гостях уже побували більше десяти письменників, блогерів, фотографів, артистів. За півтора тижні – презентація першого безвізового роману в Україні, – розказав радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Мешканці Дніпропетровщини мають нагоду почитати унікальний роман «Шенгенська історія». Книгу презентує у ДніпроОДА сучасний письменник Андрій Курков.
 
Аби написати «Шенгенську історію» та достеменно передати атмосферу Європи,  Андрій Курков побував у Англії, Франції та Литві.
 
Вона про молодих литовців які, зрадівши безвізовому режиму, вирушили до Західної Європі в пошуках щастя.
 
Це чтиво для тих, хто полюбляє товсті книги: у «Шенгенській історії» понад 700 сторінок, чотири сюжетних лінії, близько 120 розділів. Роман російськомовний, переклад українською побачить світ навесні 2017-го.
 
У ДніпроОДА можна буде почути уривки з роману, поспілкуватися з автором, взяти у нього автограф та придбати книгу за ціною видавництва. Для гостей у лаунж-зоні – чай, кава, солодощі.
 
Творча зустріч – 9 грудня, о 19.00 за адресою: пр. О.Поля, ДніпроОДА, 3 поверх, конференц-зал. Вхід вільний, реєстрація – за посиланням.
 
Твори Андрія Куркова перекладені 36 мовами світу, вони – у ТОП-10 європейських бестселерів.

Поделиться: