Фільм «Піски. Лицарі неба» у Дніпрі

Nataliya Adamovich
    -

%d1%84%d0%b8%d0%bb%d1%8c%d0%bc9 грудня о 18:00 в Дніпровському Національному центрі аерокосмічної освіти (пр. Гагаріна, 26) відбудеться прем`єра документального фільму «Піски. Лицарі неба» режисера Катерини Стрельченко, студія «12-й кадр». Фільм є логічним та красномовним продовженням фільму-реквієму «Іловайськ. Лицарі неба», який вийшов у 2015 році.

Обидва фільми — про нелегкі долі українських бійців-добровольців, які пішли воювати за Україну першими, покинувши все — сім`ї, бізнес, навчання, мирне життя. Але події в Іловайську стали злою несподіванкою, яка знищила в своєму котлі майже за один день сотні життів і зруйнувала тисячі доль та надій на майбутнє. А Піски — це найгарячіша точка фронту, де обстрілювали українські сили з 2014 року, і де обстріли можуть тривати прямо зараз, забираючи чиєсь життя…

Саме тут, в селищі Піски, з липня 2014 до серпня 2015 героїчно обороняли підступи до Донецька бійці першого добровольчого підрозділу, колишнього батальйону, а нині полку «Дніпро-1».

Ви побачите не просто інтерв`ю з рідними, що сумують за батьками та коханими, але почуєте сповіді побратимів. Саме у Пісках вони пліч-о-пліч воювали та несли службу на легендарному блок-пості «Республіка Міст», де залишили на стінах свої знаки, символи та позивні. Саме у Пісках війна показала їм свою найтемнішу сторону — втрата друга по крові, який ще вчора посміхався, пив каву, вчив новому або просто мріяв вистояти до кінця, до перемоги, щоб почати будувати нову країну. Всього ви побачите 13 історій про Героїв с. Піски, а також дві історії про бійців, які загинули під час наступу російської армії на Новоазовськ, біля Маріуполя, у серпні 2014 року.

Фільм стає своєрідною порадою глядачеві, якому болить душа від усвідомлення безкінечної війни на Сході, про те, що варто продовжувати свій шлях та згадувати Лицарів, які пішли на небо і під уважним поглядом яких хочеться ставати кращими.

«Піски. Лицарі неба» — присвята всім українським бійцям, які героїчно визволяли та захищали Піски, ДАП, Дебальцево, і які назавжди залишаться героями історії визвольної боротьби нашої країни за волю від внутрішнього та зовнішнього ворога.

Вхід на перегляд фільму — вільний.

Офіційний трейлер можна подивитися за посиланням

Анна Павлова

Поделиться: