Відбувся фестиваль-конкурс творчих студентських колективів «Кубок ректора-2016» (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

3-2

У середу, 23 листопада, в Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара відбувся фестиваль-конкурс творчих студентських колективів «Кубок ректора-2016».

Цього року в змаганні взяли участь команди всіх 15 факультетів вишу. Переможцем став факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства. Друге місце посів фізико-технічний факультет, третє – факультет прикладної математики.

4-1

Тема цьогорічного «Кубка ректора» – «Будуємо майбутнє разом».

Привітати конкурсантів прийшов начальник управління молоді та позашкільної освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Руслан Буленок.

«Вам пощастило стати студентами найкращого вишу нашого міста – класичного національного університету. ДНУ ім. Олеся Гончара, родоначальника багатьох  творчих проектів, які вже стали відомими не тільки в Дніпрі, а й за його межами. Це «Театральна сесія», «Студентська весна», «КВК ДГУ» тощо», – зазначив Руслан Буленок.

5-1

Студенти відстоювали честь свого факультету на сцені по-різному – змагаючись у танцях, співі, акторській грі.

«Сьогодні я граю пана, який б’є холопа. Мій образ не символізує викладача, як дехто може подумати. До «Кубка ректора-2016» ми готувалися дуже давно, тому що хочеться гідно представити свій факультет на конкурсі», – розповів студент філологічного факультету Артем.

7-1

Поделиться: