Дзюдоїсти Дніпропетровщини привезли 13 медалей зі Всеукраїнського чемпіонату

Марианна Стец

_1_14798056430400-7f0Завершився чемпіонат України з дзюдо, що проходив у столиці. За першість боролися понад 300 спортсменів з різних областей. Дніпровські бійці повернулися додому з 10 особистими та трьома командними медалями.

Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Наші дзюдоїсти вибороли 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород.

Чемпіонами України стали Олена Ніщета та Денис Біліченко. На другій сходинці – Людмила Плієва і Марія Меркулова, на третій – Геворг Хачатрян, Олександра Палагічева, Сергій Звєрєв, Нодар Мачутадзе, Грачик Авагян, Данило Довбиш.

У командному заліку від Дніпропетровщини виступали дві чоловічі команди – «Дніпро-1» та «Дніпро-2». Перша виборола золото, друга – бронзу. Жіноча збірна також посіла третє місце, обійшовши донецьких суперниць.

На Дніпропетровщині дзюдо займаються понад 3 тисячі спортсменів, з якими працюють 80 тренерів.

Категория: Новости здоровья Днепра