У Дніпрі відбулося покладання квітів до пам’ятного знака Героїв Небесної Сотні з нагоди Дня гідності та свободи

Марианна Стец
    -

На майданчику біля облдержадміністрації відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знака Героїв Небесної Сотні з нагоди Дня гідності та свободи

4954

Вшанувати пам’ять тих, хто віддав свої життя на Майдані за право українців жити у вільній країні, прийшли керівники області та міста, правоохоронних і силових структур, представники релігійних конфесій, учасники Майдану, бійці АТО, волонтери та мешканці міста.

Жалобну панахиду по Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО відправив керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви Київського патріархату єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон.

– День гідності і свободи співпадає з великим християнським святом Архангела Михайла, – зазначив владика Симеон. – Архангел Михайло – борець зі злом. Так само учасники Майдану боролися за свою Батьківщину, віддали своє життя заради кращого майбутнього України. Ми повинні завжди пам’ятати наших Героїв.

З нагоди відзначення Дня гідності і свободи заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков вручив вітальні листи від голови ОДА волонтерам, громадським діячам та активістам. За особисті заслуги та значний внесок у розбудову Дніпропетровської області та з нагоди 25-річчя незалежності України ювілейною медаллю учасників Майдану нагородив виконуючий обов’язки голови обласної ради Святослав Олійник. Заступник міського голови Олександр Шикуленко оголосив подяку міського голови громадським активістам.

– Три роки тому ми зібралися на Майдані, щоб сказати владі про свій європейський вибір, – пригадує голова правління громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко. – Тоді ми розпочали боротьбу за Україну. І ця боротьба продовжується. З вірою в серцях бійці вирушають захищати рідну країну. І ми всі повинні продемонструвати, що ворог не має шансів на перемогу.

Після завершення заходу всі присутні влаштували ходу з державними прапорами до Європейської площі, де відбувся мітинг з нагоди Дня гідності та свободи.

Маріанна Стець, фото автора

Поделиться: