Недобудову, яка пустувала та руйнувалася два десятиліття, здадуть до кінця року (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

%d0%b4%d0%be%d0%bc

У селищі Покровське завершують будівництво будинку під соціальне житло. Недобудову, яка пустувала та руйнувалася два десятиліття, розморозили минулоріч. Власна котельня, утеплений фасад, відремонтовані сучасні квартири – нині будинок готовий вже на 85%. Повністю завершити будівельні роботи планують до кінця року, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

%d0%b4%d0%be%d0%bc2

«Цьогоріч на Дніпропетровщині на будівництво соціального житла виділили 25 млн. грн. обласних коштів. Працюємо у Васильківці Петропавлівці, Вербоватівці. Вже завершуємо роботи в Покровському. Власна енергоефективна котельня, утеплений фасад, 30 відремонтованих квартир, охайний двір з дитячим майданчиком. Замість аварійного довгобуду, який пустував 20 років, буде сучасна багатоповерхівка», — зазначив очільник області Валентин Резніченко.

%d0%b4%d0%be%d0%bc3

У 1992 році в Покровському почали будівництво двох однакових 5-поверхівок. За три роки одну з них здали в експлуатацію, для другої ж звели лише коробку. Через нестачу коштів роботи зупинилися на 20 років. Розморозила довгобуд команда Валентина Резніченка восени 2015-го. Розробили проект та взялися за справу.

%d0%b4%d0%be%d0%bc4

«Стан об’єкту був жахливий: багато років він пустував та руйнувався. Ми зміцнили конструкцію, демонтували всі перегородки і встановили нові. На даху збудували окреме приміщення під власну котельню та змонтували економні котли. Встановили енергоефективні вікна, утеплили фасад. В кожній квартирі виконали оздоблювальні роботи», — розповів директор компанії-підрядника Олександр Малов.

На сьогодні будинок готовий на 85%. Залишилося встановити плити та сантехніку у деяких квартирах, оздобити під’їзди. Будівельні роботи планують повністю закінчити у 2016-му.

Після завершення робіт будинок передадуть на баланс Покровської громади, яка й вирішить, хто стане господарями 30 нових квартир.

Поделиться: