У школах нашого міста заборонять електронні цигарки

Юлия Мухина
    -

1-2

У школах Дніпра можуть ввести заборону на електронні цигарки. З такою ініціативою виступили депутати міської ради.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Як планують змінити ситуацію і вберегти дніпрян від згубної звички – про це під час прес-конференції 14 листопада повідомив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Наразі у місті діє рішення міськради від 23 березня 2016 року про заборону паління тютюна, утім електроні цигарки не підпадають під нього.

«Рішення міської ради є обов’язковим для виконання усіма комунальними закладами, які працюють на території міста. Наша мета – побороти паління у школах, щоб молоде покоління бачило приклад здорового способу життя, а не шкодило своєму здоров’ю. Треба розуміти, що є небезпека того, що, запаливши електронну цигарку, школяр може взятися за тютюн», — зазначив Олександр Шикуленко.

Депутат Дніпровської міської ради Каміль Примаков зазначив, що проект рішення заборони паління електронних цигарок вже готовий.

«Мешканців міста непокоїть, що діти дозволяють собі палити електронні цигарки на перервах та навіть під час занять. На це звертають мало уваги, бо вважають, що, якщо це не тютюн, то все добре, але будь-яке паління повинно бути заборонено у закладах освіти», — зазначив Каміль Примаков.

Поделиться: