Світлана Єпіфанцева привітала Придніпровську державну академію будівництва та архітектури зі 100-річчям вищої інженерно-будівельної освіти в місті (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-4Сьогодні, 10 листопада, в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури відбулися урочистості з нагоди 100-річчя вищої інженерно-будівельної освіти в місті.

Про це повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

1-1

Захід зібрав поважних гостей, зокрема професорсько-викладацький склад вишу, представників обласної та міської влади, Академії наук України, відомих випускників, керівників інших вищих навчальних закладів міста.

Привітала ювілярів заступниця міського голови Дніпра Світлана Єпіфанцева, яка закінчувала цей заклад. Вона зазначила, що свою кар’єру розпочинала саме тут.

«Сьогодні свято не лише для будівельної академії, а й для всіх, хто будує, споруджує в нашому місті. Приємно долучитися до урочистостей, оскільки з будівельною академією в мене пов’язано дуже багато – тут викладала моя бабуся, тут я навчалася та починала свій трудовий шлях. Пишаюся своїм рідним ВНЗ, його висококваліфікованими й талановитими викладачами, професорами і, звичайно, всіма улюбленим ректором Володимиром Івановичем Большаковим. Сьогоднішня подія – це в першу чергу їхнє свято. Академії є чим пишатися, зокрема – багатими традиціями, які народжувалися в процесі розвитку вищої освіти», – сказала Світлана Єпіфанцева.

Посадовець передала найщиріші вітання від міського голови Бориса Філатова, а також побажала всім міцного здоров’я, миру, радості, подальшого процвітання академії, творчого успіху та продуктивної праці.

Під час урочистостей заступник міського голови вручила викладачам вищого навчального закладу подяки від міського голови, вітальні адреси міської ради, а також медалі «За заслуги перед містом».

 

Поделиться: