За місяць вже проведено 75 рейдів і перевірок торгівельних майданчиків, МАФів та стихійних «ринків» міста (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

111-1Незаконна та вулична торгівля – одна з найбільших проблем Дніпра. Це не тільки порушення правил благоустрою нашого міста, а й реальна загроза здоров’ю людей, які купують там продукти сумнівної якості. Більш того, фахівці констатують велику швидкість розширення «ринку» незаконної торгівлі алкоголем.

Про це повідомили в  департаменті громадського порядку і  цивільного захисту Дніпровської міської ради.

111-2

Аби попередити попадання фальсифікованого алкоголю та неякісних продуктів харчування до споживачів, муніципальна поліція та департамент громадського порядку і цивільного захисту  взялися за комплексні перевірки торгівельних майданчиків, МАФів та стихійних «ринків» міста.

Так,  за місяць вже проведено 75 рейдів і перевірок.
Складено 254 адміністративних протоколи, виявлена одна гральна зала та підробні документи.
Вилучено:

  • 3014 пляшок алкоголю;
  • 10365 пляшок пива;
  • 986 пачок сигарет;
  • 656 літрів алкоголю;
  • 372 літри сурогату;
  • 39 кегів пива;
  • 4 кальяни;
  • 155 одиниць окулярів;
  • 551 одиниця трикотажу;
  • 370 одиниць господарчих товарів.

За надходженням оперативних даних фахівці муніципальної поліції провели додаткові  рейди щодо виявлення місць незаконної реалізації алкогольних напоїв. Роботу проводили спільно з працівниками національної поліції, дільничними інспекторами та представниками громадськості. Під час перевірок були зафіксовані нові факти реалізації фальсифікованого алкоголю в торгівельних мережах.

111-3

«Виявляється, що цілодобово у дворах, парках, на базарах і біля зупинок  у «наливайках» торгують не тільки сурогатним алкоголем. У постійному продажі знаходяться неліцензійні алкогольні вироби сумнівної якості будь яких торгових марок. Зрозуміло, що така незаконна торгівля приносить їх власникам шалені нелегальні прибутки. Насторожує й інше —  така діяльність несе загрозу здоров`ю наших городян. Ми не можемо та не мусимо такого допускати, — зазначає директор КП «Муніципальна поліція» Кирило Харахулах.

111-4

Під час перевірок виявлено, що в багатьох районах торгівля здійснюється з десятками порушень:від правил торгівлідо санітарних норм і вимогпожежноїбезпеки.Найгірші райони міста в цьому сенсі – Новокодацький і Центральний. Багато торгових «точок» підлягають негайному демонтажу згідно чинного законодавства, повідомляють в департаменті.

111-5

Влада Дніпра налаштована й далі рішуче боротися зі стихійною та  незаконною торгівлею. Решуче налаштовані боротися не тільки з наслідками, а й  з причинами появи  незаконних торгівельних зон.Тому робота в цьому напрямку продовжується і триватиме до тих пір, поки не буде наведено лад,запевняютьу департаменті громадського порядку і  цивільного захисту  Дніпровської міської ради.

111

Поделиться: