В Дніпрі в День Збройних Сил України з’явиться нова газета

Юлия Мухина
    -

%d0%b7%d1%81%d1%83Телефони та адреси різноманітних служб, відповіді на хвилюючі питання, фото з фронту та навіть сторінка гумору. На Дніпропетровщині випустять першу газету для учасників АТО. Близько 10 тисяч екземплярів надрукують до Дня Збройних Сил України.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«До Дня Збройних Сил України готуємо першу в області газету для учасників АТО. У ній – чотири сторінки корисної та цікавої інформації. Від відповідей на найбільш хвилюючі питання до військових жартів, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Близько 10 тисяч екземплярів роздамо військкоматам та центрам допомоги бійцям АТО на місцях».

Газети для учасників АТО друкують коштом обласної Асоціації воїнів АТО. Перші кольорові екземпляри формату А-3 можна буде почитати вже 6 грудня – у День Збройних Сил країни.

«Першим виданням підіб’ємо підсумки року, що минає. Розкажемо, що зроблено на Дніпропетровщині для бійців, яку допомогу вони можуть отримати і де, познайомимо з обласною Асоціацією воїнів АТО, покажемо світлини з фронту, – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Дніпропетровській ОДА Наталя Шуліка. – Наступні випуски заплановані вже на 2017-й. Нині розмірковуємо над періодичністю».

Як і раніше, демобілізовані можуть звертатися за підтримкою до Центру допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. Він працює за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62.

Чекають на бійців АТО та їх рідних і у 22 філіях Центру в містах та районах області.

Поделиться: