Нова дорожня полімерна розмітка із Швейцарії, яка не потребуватиме оновлення протягом 5 років, незабаром з’явиться й у нас 

Юлия Мухина
    -

%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bc%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b0Найближчим часом у Дніпрі з’явиться 21 км нової дорожньої розмітки. Її нанесуть на вул. Січеславська Набережна (від Мерефо-Херсонського моста до Річпорту).

Про це під час прес-конференції 2 листопада повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Після тестування погодними умовами та комунальною технікою, яка прибирає сніг взимку, вирішуватимуть, чи використовувати її в усьому місті. Унікальність полімерної розмітки полягає у тому, що вона не потребує оновлення протягом 5 років, на відміну від розмітки, яка наноситься фарбою.

Полімерна розмітка хоч і дорожча, але служить довше.

«Полімерну розмітку наразі використовують лише в Києві. У Дніпрі до цього розмітка наносилася фарбою, і вже через 2 місяці вона стиралася. Полімерна розмітка, яку виробляють у Швейцарії, пролежить на дорогах міста близько 5 років. Технологія дозволяє наносити цю розмітку навіть за мінусової температури. Основа асфальту буде готуватися, стару розмітку видалятимуть так, щоб не пошкодити дорожнє покриття», – повідомив Михайло Лисенко.

 

Поделиться: