У протитуберкульозному диспансері поліцейські знайшли наркотики

Юлия Мухина
    -

%d0%bd%d0%b0%d1%80%d0%ba%d0%beУ протитуберкульозному диспансері виявили наркотики.

«Поліцейські провели огляд в палаті одного з відділень Дніпровського протитуберкульозного диспансеру, де на лікуванні знаходилося двоє раніше неодноразово засуджених чоловіків», — розповів начальник Управління з обслуговування Дніпропетровської та Запорізької областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Сергій Дереза.

Про це повідомили в прес-службі Нацполіції Дніпропетровської області.

Під час санкціонованого обшуку у пацієнтів, які не тільки лікувалися, але й потайки від лікарів отримували «кайф», виявлено партію наркотичних речовин, зокрема «марихуану» та «опій ацетильований», або ж так звану «ширку». Останньої було близько 80 мілілітрів, що в разі використання найменших доз, могло б забезпечити наркотичним сп’янінням близько 80 осіб.

Де вони брали наркотики і з якою метою проносили до лікувального закладу передує встановити слідству.

Сума вилученого на «чорному» ринку може складати близько 10 тисяч гривень.

Також в одного з пацієнтів встановлено його знайомого, що з дозволу господаря використовував приміщення для виготовлення та вживання наркотиків.

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтями 307 та 317 Кримінального кодексу України, санкція яких передбачає покарання наркозлочинцям у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років, — додав Сергій Дереза

Поделиться: