Поліцейські-«омбудсмени» Дніпропетровщини зустрілися з представниками моніторингової місії ОБСЄ

Юлия Мухина
    -

%d0%be%d0%b1%d1%81%d0%b527 жовтня регіональні представники Управління забезпечення прав людини Юлія Нітютько та Віталій Возбранний поспілкувалися зі спостерігачами місії ОБСЄ в України Крісом Барбором та Дарлін П. Джексон. Основною метою зустрічі стало налагодження постійного контакту та обмін корисним досвідом у сфері захисту прав людини.

Про це повідомили в прес-службі Нацполіції в Дніпропетровській області.

Головним завданням створеного 22 липня поточного року Управління забезпечення прав людини є попередження порушень прав людини та розслідування таких фактів. Поліцейські розповіли, що крім розгляду безпосередньо звернень громадян, вони організовують та проводять тренінги для поліцейських. Такі заходи вже були проведені для патрульних поліцейських, адже вони першими контактують з людьми і можуть допускати порушення їх прав. Під час тренінгів представники Управління розповідають їм, як виконувати свої обов’язки, не порушуючи при цьому прав та свобод громадян. Найближчим часом заплановано проведення таких тренінгів для співробітників відділів та відділень поліції.

%d0%be%d0%b1%d1%81%d0%b52

Про це розповіли поліцейські-«омбудсмени» під час першої ознайомчої зустріч з представниками ОБСЄ. Учасники зустрічі дійшли згоди і в майбутньому продовжувати спілкування та обмін корисним досвідом.

Поделиться: