Дніпровська міська рада привітала працівників Укртрансбезпеки з прийдешнім Днем автомобіліста і дорожника (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

_mg_308928 жовтня секретар міської ради Дніпра В’ячеслав Мішалов привітав працівників Укртрансбезпеки в Дніпрі з професійним святом та вручив їм подяки від міського голови за сумлінну працю.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міськради.

_mg_3095

«Ми щороку вітаємо зі святом наших транспортників. Проте цього року ми особливо вдячні, адже бачимо вагомі результати, боротьбу з нелегальними перевізниками, що підвищує якість надання послуг на маршрутах нашим городянам», – зазначив

В’ячеслав Мішалов.

Працівники Укртрансбезпеки здійснюють державний контроль за безпекою на автомобільному транспорті, зокрема, проводять рейди та перевіряють наявність документів у перевізників.

«У Дніпрі перевізники здебільшого вже виконують вимоги, які встановило місто для автобусних маршрутів. Але зустрічаються водії, які не ведуть певну документацію, прострочили страхування пасажирів або не пройшли своєчасно технічний контроль», – сказав головний спеціаліст управління

Укртрансбезпеки в Дніпропетровській області Олександр Зінченко.

Довідка. Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) була створена рішенням Уряду ще у 2014 році. В лютому 2015 року було затверджене положення про Укртрансбезпеку, яке фактично почало працювати з 1 січня поточного року. Вже з початку цього року Державна служба України з безпеки на транспорті активно виконує адміністративні функції, зокрема, здійснює видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення. День автомобіліста та дорожника в Україні відзначають 30 жовтня.

Поделиться: