Безоплатні курси для мобілізованих із зони АТО (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81%d0%b8Нова група демобілізованих приступила до курсів PHP програмування. За парти сіли 12 людей. Протягом майже року вони отримуватимуть знання, які знадобляться їм для створення сайтів, веб-додатків. Загалом ІТ-курси, організовані Центром допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА, завершили вже близько 170 учасників АТО. 46 ще навчаються.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми допомагаємо демобілізованим бійцям АТО адаптуватися в мирному житті та опанувати нову професію. Для цього організували ІТ-курси. На них військові здобувають знання, які дозволяють їм бути затребуваними на ринку праці та отримувати гідну зарплатню. Ази програмування вже опанували майже 170 бійців АТО, 46 навчаються. Сьогодні до занять приступили ще 12 людей. Набір в нові групи продовжуватиметься, доки в цьому буде потреба», — зазначив очільник області Валентин Резніченко.

%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81%d0%b82

На курсах нова група бійців вивчатиме основи верстки з використанням технологій HTML, JavaScript, основи програмування та мову PHP, працюватиме з базами даних. Після завершення курсу військові створять дипломний проект – власний сайт.

«Цей курс триває 270 годин, це близько року. Після завершення навчання хлопці матимуть достатньо знань, щоб далі працювати в цій професії», — розповів викладач навчального центру Level Up Антон Серяпов.

Заняття розпочав і демобілізований учасник АТО Олександр Хорошилов. В програмуванні він – не новачок. Проте впевнений: курси допоможуть вивести його вміння на новий рівень.

«До війни я займався програмуванням. Досвід зі створення сайтів — близько 4 років. Я хочу поглибити свої знання, впевнений, що ці курси мені допоможуть», — поділився Олександр.

А от його одногрупник, учасник АТО Микола Коробко вперше матиме справу з програмуванням. До війни працював юристом.

«ІТ сфера зараз активно розвивається, такі фахівці мають високу зарплатню. До того ж, це дуже цікаво. Стикався з програмуванням тільки на рівні любителя. Тепер хочу повноцінно віддатися цій роботі», — розповів чоловік.

Набір на курси триває. Записатися можна в Центрі допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації. Його адреса: м. Дніпро, пр. Поля,1. Телефон: (056) 742-86-62.

Поделиться: