Завтра «Дніпро» і «Сталь» зіграють в 1/8 Кубка України

Марианна Стец
    -

b1426 жовтня, в рамках 1/8 Кубка України з футболу «Дніпро» в Києві битиметься з чернігівською «Десною». А «Сталь» відправиться до Маріуполя в гості до «Іллічівця».

Про це повідомляють у прес-службі облдержадміністрації.

«Десна» — «Дніпро». 26 жовтня, 15:00. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». Головний суддя: Ярослав Козик.

«Іллічівець» — «Сталь». 26 жовтня, 17:00. Маріуполь. Стадіон «Іллічівець». Головний суддя: Сергій Березка.

Цікавий поєдинок чекає на вболівальників у Києві. Ще рік тому результат матчу можна було б спрогнозувати не замислюючись, зараз ситуація інша. «Дніпро» погано грає в Прем’єр-лізі, а «Десна» йде на третьому місці в Першій лізі, демонструючи бажання і потенціал піднятися за підсумками сезону до вищого дивізіону.

Цей матч буде принциповим і для підопічних Дмитра Михайленка, і для хлопців Олександра Рябоконя. Одні — постараються реабілітуватися після розгромної поразки в Луцьку, а інші — добити пораненого звіра і підтвердити свої претензії на еліту.

Не менш цікавою буде гра в Маріуполі, де зійдуться «Сталь», яка перемогла в останньому матчі, і лідер Першої ліги «Іллічівець». Колектив у господарів добротний і зіграний, а за потенціалом команда вже зараз не загубилася б у Прем’єр-лізі. Завтра маріупольці отримають можливість довести свою силу в матчі з вищою за рангом командою, яка після перемоги у Львові не захоче збавляти оберти.

Поделиться: