У малолітньої дитини намагаються відібрати квартиру

Юлия Мухина
    -

%d0%b4%d1%8b%d1%82%d1%8b%d0%b8%d0%bd%d0%b0Криворізькою місцевою прокуратурою №2 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього посадовця виконкому Тернівської у місті ради за вчинення злочину, передбаченого  ч.1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури в Дніпропетровській області.

Встановлено, що у вересні 2015 року вказаною службовою особою складено та видано завідомо підроблені документи, не підставі яких відчужено нерухоме майно (квартиру), співвласником якого була малолітня дитина.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Крім того, поза межами кримінального провадження Криворізькою місцевою прокуратурою №2 заявлено позов про визнання договору купівлі-продажу вказаної квартири недійсним та повернення житла малолітній дитині. На теперішній час позов перебуває на розгляді в суді.

 Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Поделиться: