Не втратити зір допоможуть профогляди

Юлия Бабенко
    -

Головний офтальмолог  Дніпропетровщини, директор обласної офтальмологічної лікарні Валерій Сердюк закликав дніпрян не відкладати вкрай важливу профілактику для здоров’я очей.

«Щорічно на Дніпропетровщині втрачають зір близько чотирьох десятків людей, — зазначив він. – Та у більшості випадків цьому можна зарадити. Варто лише дбати про свої очі. А для їх здоров’я вкрай важлива профілактика. Турбота про зір має стати корисною звичкою, на кшталт щоденної чистки зубів. Найефективніший засіб – не диво-препарати та вітаміни, а чергування зорового навантаження з відпочинком».

Наприклад, при роботі з комп’ютером чи гаджетом важливо відриватися від екрану кожні півгодини, робити зарядку очей. Ігнорування простої поради призводить до втоми, погіршення зору, у гіршому випадку – сліпоти. Сьогодні на Дніпропетровщині мешкає близько 3,5 тисячі сліпих людей.

«Надзвичайно важливо робити профілактичні огляди, — наголосив Валерій Сердюк. — Тож закликаю мешканців Дніпропетровщини не затягувати з візитом до офтальмолога. Запрошуємо мешканців регіону відвідати медзаклади. Пройти обстеження зору та визначитися з подальшим лікуванням можна як в амбулаторіях, так і безпосередньо у нашій обласній лікарні. Ми нікому не відмовляємо».

Мешканців області чекають на профогляди в обласній офтальмологічній лікарні на площі Соборна, 14.

 

Поделиться: