Кількість пожеж в житлових будинках зростає, гинуть люди

Юлия Мухина
    -

%d0%bf%d0%be%d0%b6%d0%b0%d1%80%d1%8b18 жовтня співробітники Покровського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області продовжили запобігати пожежам в опалювальний період.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Адже саме в цей період, як свідчить статистика, зростає кількість пожеж в житлових будинках та збільшується ймовірність загибелі людей на них. Причинами таких випадків стає людське бажання зігрітися в будь-який спосіб, іноді навіть нехтуючи правилами пожежної безпеки. З метою запобігання пожежам у житловому секторі рятувальники з міста Покров нагадували його мешканцям про небезпеку опалювального періоду.

%d0%bf%d0%be%d0%b6%d0%b0%d1%80%d1%8b2

Під час спілкування рятувальники розповіли про пожежі які останнім часом виникали на території міста та області, а також роз’яснили про причини виникнення таких пожеж. Нагадали, що необхідно робити при пожежі та як не допустити її у власній оселі. По завершенню розмови кожному вручили інформаційну пам’ятку та нагадали телефони екстрених служб.

Особливу увагу рятувальники приділяли соціально незахищеним верствам населення, адже саме в їх помешканнях пожежі трапляються найчастіше. Подібні заходи з населенням будуть проводити впродовж усього опалювального заходу тому, що це одне з пріоритетних завдань для рятувальників.

Поделиться: