Борис Філатов вручив грошові премії працівникам «Міськсвітла» (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

svetМіський голова Дніпра Борис Філатов та його заступник Михайло Лисенко нагородили найкращих представників комунального підприємства «Міськсвітло», яке цьогоріч святкує 60-ту річницю від дня заснування.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міськради.

7 жовтня грошові премії та подяки від міської влади отримали загалом 8 працівників підприємства. Керівник Дніпра Борис Філатов закликав колектив «Міськсвітла» завжди працювати на совість.

«Ми суттєво збільшили фінансування, збираємося закуповувати нову техніку. Результати вашої праці – це те, що передусім бачать люди. І саме в цій галузі необхідно досягти максимально ефективного результату у максимально стислі терміни», – заявив Борис Філатов.

svet2

Він додав, що на майбутнє заплановане зростання фінансування підприємства і створення нових робочих місць. Адже пріоритет влади – повага до людей праці. Зазначимо, що комунальне підприємство «Міськсвітло» було створене у 1954 році. Тоді воно називалося конторою «Дніпросвітло» і мало в підпорядкуванні 15 електромонтерів і 2 засоби спецтехніки. Нині у КП «Міськсвітло» працюють 114 фахівців, на балансі в нього 62,9 тис. світлоточок, а загальна протяжність електромереж становить понад 2,2 млн км. «Міськсвітло» забезпечує наявність зовнішнього освітлення майже на 2 тис. вулиць Дніпра.

svet3
Цьогоріч підприємство нарешті отримало можливість працювати з новою силою. Збільшене фінансування дозволило відновити зовнішнє освітлення на 89 вулицях. На ці ремонти люди чекали десятиліттями. У підприємстві наголошують: Дніпро поступово переходить на LED-світильники – вони споживають втричі менше електроенергії, мають довший термін служби і видають більше світла.

Поделиться: