Річний обсяг фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів складав більше 7 мільйонів гривень ФОТО)

Юлия Мухина
    -

palДиректор дніпровського товариства організував виготовлення неякісного пального та його подальшу реалізацію через мережу місцевих АЗС. 39-річного «підприємця» слідчі повідомили про підозру. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

Раніше працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області спільно з слідчим управлінням ГУНП області, територіальним управлінням Держпраці в Дніпропетровській області та ДП «Дніпростандартметрологія» викрили групу осіб, які організували діяльність незаконної нафтобази.

pal2

За матеріалами УЗЕ в Дніпропетровській області слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 227 (Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) Кримінального кодексу України.

Безперебійну діяльність нафтобази забезпечували підсобні працівники, на чолі з 39-річним директором підприємства.

Річний обсяг виготовлених фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів складав понад 360 тон на суму більше 7 мільйонів гривень.

Виготовлений фальсифікат злочинці збували через мережу АЗС, які знаходилися на території Дніпра та Дніпропетровського району.

pal3

Під виглядом якісного дизельного палива та бензину реалізовувалася суміш вуглеводної основи, води, антифризу та присадок, що підвищують октанове число.

Також винахідливі «підприємці» товариства, з метою додаткового заробітку, здійснювали продаж «документів» на залишки пального, яке було реалізовано без проведення через касовий апарат.

В березні поточного року працівниками УЗЕ під час проведення санкціонованих обшуків за місцями розташування 5-ти АЗС та нафтобази було вилучено 31 тисячу літрів фальсифікованого моторного палива (дизельне пальне, А-98, А-95, А-92) на суму понад півмільйона гривень.

Директору товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 227 КК України.

30 вересня матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом у відношенні посадовця направлено до суду.

Обвинувачуваному у незаконному бізнесі загрожує покарання у вигляді штрафу від 8,5 до 17 тисяч гривень або виправні роботи на строк до 2-х років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Поделиться: