Безкоштовні курси PHP-програмування для демобілізованих бійців АТО

Юлия Мухина
    -

kursiУ жовтні на Дніпропетровщині стартують чергові курси для демобілізованих бійців АТО. На черзі — PHP-програмування. Перші 20 бійців вже зареєструвалися на навчання та проходять тестування. Набір продовжується.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«За комп’ютерними технологіями майбутнє. Дніпропетровська ОДА організувала курси з програмування та 3D дизайну для демобілізованих. Це патріоти, хлопці, що першими стали на захист своєї країни, коли розпочалася війна. Сьогодні вони повертаються до мирного життя та хочуть бути корисними Батьківщині. Їхня нова професія стане в нагоді Дніпропетровщині та всій Україні», — наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Навчатимуться демобілізовані протягом 5 місяців. Вивчатимуть HTML, JavaScript, розглядатимуть різні аспекти програмування PHP, працюватимуть з базами даних. Всі ці знання знадобляться для створення сайтів та комп’ютерних додатків. По закінченню курсу кожен має створити власний сайт. Це й буде дипломний проект.

Нову професію вже здобули 136 демобілізованих бійців АТО. Продовжують навчання ще 79 хлопців.

Чергові курси з програмування розпочнуться цього місяця. На навчання вже записалися 20 бійців АТО. Наразі вони проходять тестування та розподіляються на групи відповідно до рівня знань. Набір слухачів триває.

Записатися на курси можна в Центрі допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації. Його адреса: м. Дніпро, пр. Поля,1. Телефон: (056) 742-86-62.

Поделиться: