Еко-дніпрянки прикрили свої принади батарейками! (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

фотоЧетверо активісток руху «Экоднепр» сфотографувались без одягу на батарейках, щоб привернути увагу українців до нового етапу проекту «Батарейки, здавайтеся!»

Про це повідомляється у Фейсбуці.

«У такий скандальний спосіб ми хочемо донести до кожного — 12 000 тон батарейок офіційно завозять в Україну кожен рік, з них менше 1% батарейок збираються на переробку. Всі інші батарейки потрапляють у землю, а згодом у їжу та воду, яку вживаємо ми та наші діти. Токсичні речовини, які містяться в батарейках, можуть викликати розумову відсталість, захвонювання мозку, серця, імунної та репродуктивної систем!

Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми і збираємо 200 000 грн на сайті проекту. Підтримайте нас!» — йдеться в повідомленні.

фото2  фото3  фото4

Фотосесія тривала 4 години та була створена за мотивами фільму «Краса по-американськи». Для її влаштування було використано 555 кг батарейок, зібраних в рамках проекту «Батарейки, здавайтеся!».

Фотографувались: Люба Колосовська, Юлія Бурнішева, Христина Говоруха та Аліна Кравченко. Для фотосесії використали 555 кг батарейок, зібраних в рамках проекту «Батарейки, здавайтеся!»

Поделиться: