Дніпро став Дніпром. Тепер офіційно

Людмила Гейко
    -

ФилатовМіська рада Дніпра, яка після перейменування міста зберегла офіційну назву Дніпропетровська міська рада, відтепер називатиметься Дніпровською міською радою.

Про це сьогодні заявив міський голова Борис Філатов.

Відповідне рішення депутати ухвалили в ході 13-ї чергової сесії 7 вересня. За нього проголосували 33 народних обранці. Виконком, усі департаменти, управління міськради, комунальні підприємства та комунальні заклади також стали Дніпровськими. Очільник Дніпра Борис Філатов розповів, що стосовно цього питання були заперечення з боку деяких депутатів, однак рішення таки вдалося ухвалити.

Владнання юридичної складової вирішило низку проблем, з якими стикалася мерія після перейменування Дніпропетровська на Дніпро.

– Таке перейменування (міської ради. – Ред.) має цілком практичний сенс. Поки ми залишалися Дніпропетровською міською радою, ми мали проблеми з казначейством. І якби така ситуація зберігалася й надалі, нам би просто не пропускали платежі, – зазначив Борис Філатов. Міський голова також наголосив: у цьому питанні не можна зупинятися на політичній складовій.

Нагадаємо, що постанову про перейменування Дніпропетровська на Дніпро Верховна Рада ухвалила 19 травня.

Поделиться: