Борис Філатов: Дніпро повинен мати власний легкоатлетичний стадіон

Юлия Мухина
    -

5979У Дніпрі може з’явитися комунальний легкоатлетичний стадіон європейського рівня. Про це повідомив очільник міста Борис Філатов 19 липня під час прес-конференції, присвяченій проведенню «Dnipro Eco Marathon».
Як відомо, в Дніпрі набирає обертів біговий рух, дедалі більше мешканців міста роблять вибір на користь здорового способу життя та спортивних тренувань. Місцеві стадіони потребують реконструкції. Але через те, що вони не є власністю міста, кошти на їхній ремонт з бюджету виділити не можуть.

«Простіше спроектувати та збудувати комунальний легкоатлетичний стадіон для всіх мешканців міста й поставити крапку в цьому питанні. І не слухати про «тут недофінансування, тут не виходить, а тут у нас інші плани». Я думаю, що це коло ми рано чи пізно розірвемо», – заявив Борис Філатов.

Міський голова додав, що питання створення в Дніпрі сучасного спортивного майданчика він тримає під особистим контролем.
Ця ідея може отримати розвиток після зустрічі міського голови з першим заступником міністра молоді та спорту України Ігорем Гоцулом. Очікується, що зустріч відбудеться наприкінці липня.

«У нас є конкретні плани. Якщо депутатський корпус підтримає, можливо, наступного року почнемо проектування власного легкоатлетичного стадіону. Це буде стадіон справді європейського рівня», – зазначив очільник Дніпра.

Поделиться: