Понад 30 тисяч вибухонебезпечних предметів знешкоджено (ФОТО)

Юлия Мухина
    -

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та полях, прогулянках по лісах та парках, відпочинку на річках та ставках, а також у будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили 4 тис. 537 виїздів, в ході яких вилучили та знешкодили 30 тис. 722 вибухонебезпечні предмети, у тому числі 300 авіаційних бомб.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: при виявленні вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Джерело: Прес-служба ДСНС України1

_I7K4862

2(1)

IMG_20160701_134022

Поделиться: