10 років 27-річному парубку за зґвалтування 92-річної жінки

Людмила Гейко
    -

некрофилНа Дніпропетровщині молодий чоловік, який, окрім пограбування, зґвалтував 92-річну жінку, проведе 10 років за ґратами

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та виніс вирок 27-річному криворожанину, обвинуваченому у зґвалтуванні жінки похилого віку природним та неприродним способом, а також у заволодінні майном (ч.2 ст.152; ч.1 ст.153; ч.3 ст.186 та ч.3 ст.185 КК України).

Так, у листопаді 2014 року в нічний час доби чоловік, будучи у стані алкогольного сп’яніння, проник до будинку 92-річної жінки з метою викрадення її майна, проте був застигнутий господаркою. З метою подолання опору зловмисник наніс потерпілій декілька ударів в обличчя, зґвалтував природним та неприродним способом, після чого відкрито заволодів грошовими коштами у сумі 70 гривень та мобільним телефоном вартістю 370 гривень.

Крім того, правоохоронними органами встановлено, що у серпні 2014 року обвинувачений через балкон проник до квартири на другому поверсі житлового будинку, звідки таємно викрав 800 гривень та зник з місця злочину.

Свою вину чоловік не визнав, проте її повністю доведено державним обвинуваченням.

Суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Поделиться: