Гральний бізнес маєш? За законом відповідаєш!

Юлия Мухина
    -

деньгиЯк повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області, 204 000 гривень штрафу сплатить організаторка грального бізнесу у Дніпрі.

Вироком Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська місцеву мешканку визнано винною у зайнятті гральним бізнесом (ч.1 ст.203-2 КК України). Так, 35-річна жінка, з метою організації грального бізнесу, орендувала 11 приміщень у м. Дніпрі та через мережу Інтернет придбала необхідне обладнання – гральні столи, фішки, гральні автомати, системні блоки, монітори тощо. У подальшому, для організації незаконної діяльності за усною домовленістю вона найняла працівників – касирів та менеджерів, які обслуговували відвідувачів. Діяльність заповзятливої жінки продовжувалась протягом майже двох років та була припинена правоохоронцями у лютому 2016 року.

Свою провину зловмисниця визнала повністю. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатим за даним фактом, здійснювалось прокуратурою Дніпропетровської області. Суд призначив зловмисниці покарання у вигляді штрафу у 204 000 гривень. Прес-служба прокуратури області 718-13-16

Поделиться: