Державі повернуто земельну ділянку вартістю понад 40 млн грн

Людмила Гейко
    -

Дніпропетровською місцевою прокуратурою забезпечено виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки лісового фонду. Як повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, повернута державі ділянка загальною площею майже 7 га і вартістю понад 40 мільйонів гривень, розташована на території Кіровської селищної ради Дніпропетровського району була надана приватному підприємству для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу.

Вказаний договір оренди було укладено у 2007 році між Дніпропетровською районною державною адміністрацією та приватним підприємством.

На підставі того, що договір оренди укладено з порушенням вимог законодавства (він укладався на виконання рішення суду, яке згодом було скасовано) , в результаті чого земельну ділянку безпідставно надано в оренду приватному підприємству, господарським судом Дніпропетровської області задоволено позов прокурора в інтересах держави про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею майже 7 га.

сосныНа теперішній час забезпечено виконання рішення суду у повному обсязі, земельну ділянку передано органу державної влади, право власності на земельну ділянку зареєстровано за державою.

Поделиться: