Врожай нагород з фрі-файту

Людмила Гейко

8  медалей здобули спортсмени Дніпропетровщини на всеукраїнському  Чемпіонаті з фрі-файту

3Три  золоті, дві срібні та три бронзові медалі привезли спортсмени нашої області з Чемпіонату України з фрі-файту. Дніпропетровщина зайняла друге загальнокомандне місце. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.

Кращими  у бойовому мистецтві стали представники Дніпропетровська та Кривого Рогу. Перше місце вибороли Вадим Шабадаш, Олександр Кочубей  та Костянтин Симоненко. Срібло — в Олега Куліша та Семена Галушка. На третьому місці —  Олександр Умеренков,  Олег Федосіїв та  Євген Светлічний.
2
Чемпіонат України  з фрі-файту приймало місто Ірпінь, що у Київській області. До змагань долучилися понад півтори сотні спортсменів, 13 – з Дніпропетровщини.