В акторку Дніпропетровського телетеатру Ольгу Бразинську закохались у Кракові

Юлия Бабенко
    -

З престижного міжнародного конкурсу, який зібрав у Польщі театральні колективи з різних країн, наші земляки привезли два почесні дипломи.спектакль 1

Цього року на ІІІ Міжнародному фестивалі українського театру «Схід-Захід» колективи з України, Польщі, Німеччини та Грузії представили на розсуд глядачів і поважного журі 28 вистав. Дніпропетровський телетеатр привіз до Кракова моновиставу «Жінка, яка йшла поруч», а натомість отримали любов польських глядачі та два дипломи, які вкотре підтвердили їх високу майстерність.

Моновиставу «Жінка, яка йшла поруч» за п’єсою Т. Іващенко «Таїна буття» створили до роковин вшанування пам’яті Івана Франка. Режисер-постановник — заслужена артистка України Людмила Колосович (м. Львів), роль Ольги Франко виконала Ольга Бразинська.

— Прем’єра відбулася у Дніпропетровську  саме на день народження дружини письменника, — розповіла директор телетеатру Ольга Волошина. – За якимось містичним співпадінням прем’єру призначили на цю дату заздалегідь, а за три дні до вистави з’ясували, що Ольга Франко народилася саме 10 квітня. Практично одразу після прем’єри ми виїхали до Кракова для участі у престижному театральному фестивалі. Вистава «Жінка, яка йшла поруч» найбільше відповідала тематиці фестивалю «Схід-Захід» і вразила глядачів та членів журі долею талановитої, освіченої жінки з Харкова, що присвятила своє життя генію зі Львівщини…

Ольга Волошина зізнається, що передати атмосферу кожної вистави та спілкування з коллегами, як це було під час форуму, не можливо. Це був тиждень надяскравих емоцій. Наприклад, дуже дніпропетровцям сподобались артисти з Німеччини з виставою для дорослих про загублене покоління. То відчуття 3 -4 — 5 D-об’ємності, глибини, надзвичайної майстерності молодих акторів з легкою пластикою, пронизливим співом, і великим бажанням створювати нове, впливати на свідомість сміливо і гордо.

Нашим же землякам, в свою чергу, приємно, що їхню майстерність високо оцінили актори з інших театрів, а в нашу Ольгу Бразинську закохались у Кракові глядачі та журі.

Юлія Бабенко

Поделиться: