У Дніпропетровському історичному музеї відкриється фотовиставка «Переможці»

Марианна Стец
    -

Експозиція проходитиме з 5 по 31 березня. Проект присвячено 18 хлопцям з усієї України, які служили в зоні АТО та отримали дуже серйозні травми. В тому числі, трьом бійцям із Дніпропетровської області. 18 історій можна побачити на полотнах київського фотохудожника Олександра Мордерера.

DSCN9216– Це сильні та мужні захисники України, яким було ампутовано нижні та верхні кінцівки, – пояснює радник голови облдержадміністрації Ольга Горб. – Наші герої не падають духом і продовжують вести активний спосіб життя. Головна мета цього соціального проекту – привернути увагу українців до проблеми реабілітації інвалідів та повернення колишніх воїнів до нормального життя. До речі, на виставці можна буде придбати благодійний номер журналу «Viva!», в якому опубліковані всі фотографії героїв.

Спеціальними гостями виставки будуть бійці АТО, куратор експозиції, телеведуча каналу 1+1 Соломія Вітвіцька та співавтор проекту співачка Світлана Тарабарова.
Фотовиставка мандрує містами України. Раніше вона вже працювала в Києві. А після Дніпропетровська на черзі Харків та Миколаїв. Паралельно експозиція проходитиме в місті Торонто (Канада).

Відкриття виставки відбудеться 5 березня о 14.00. Працюватиме вона щодня з 10.00 до 17.00. Адреса історичного музея: Дніпропетровськ, проспект Дмитра Яворницького (колишній проспект Карла Маркса), 16. Вхід вільний.

Маріанна Стець, фото автора.

Поделиться: