Російські ЗМІ змовилися проти Коноплянки?

Юлия Мухина
    -

Як би не хотілося російським і доморощеним майстрам відвертих фейків, справи КоноплянкаЄвгена у «Севільї» не такі вже й сумні.


У черговому турі ЛаЛіги він остаточно поховав супротив «Леванте» фірмовим ударом у дальній кут. Так Коноплянка відповів на новину про «змову» в андалуському клубі проти нього, яку розповсюджували медіа. Дивно, проте колишню зірку «Дніпра» і на полі, і у роздягальні гаряче вітали всі «фігуранти справи», які начебто змовилися проти гравця збірної України.

Підвалинами для смаженого «факту» стали непотрапляння до стартового складу через невдоволення наставника «Севільї» Емері і посилання на одного з місцевих фанів, який повідомив про мовчазний бойкот Коноплянці на тренуваннях… Були названі і учасники бойкотування: Реєс, Банега, Вітоло та данець Крон-Делі. Вже тоді подумалось про джерело новини з великим сумнівом. Достатньо подивитися на полярність і зміст думок уболівальників про окремих гравців «Дніпра». Особливо, коли вони ріжуть правду-матку, ховаючись за ніками… До того ж у кожного з фанатів можуть бути власні улюбленці, які не потрапляють до складу через новоприбулу зірку. Цей висновок вже пов’язаний зі станом речей у «Севільї», бо зорепад складу нашої команди явно не загрожує.

Були у брехунів і посилання на ресурс видання іспанської газети АВС, яке виклало різке невдоволення тренером саме українцем. Перевірка дала несподівані та протилежні результати. Коуч «Севільї» справді говорив про Женю, але: «Я щасливий вже тому, що Коноплянка з нами. І вважаю, що прийде час, коли він себе проявить». Додати можна хіба що «… у всій красі».

Не дуже шаную прислів’я «Диму без вогню не буває», бо знаю, як вміють шукати дрова і роздмухувати так звані колеги. Ближче до дійсного стану речей думка фахівців, зокрема Мирона Маркевича, який добре знає можливості Коноплянки. Головний тренер «Дніпра» не сумнівається, що проблеми, які можливі у гравця такого рівня, пов’язані тільки з адаптацією у новому середовищі: футбольному, життєвому, мовному… І радить Євгенові слухати лише тренера «Севільї», сумніватися у кваліфікації якого може тільки божевільний.

Важливо пам’ятати, що Євген чи не вперше у футбольному житті має грати на повну потужність взимку, коли у минулому він перебував у відпустці, потім починав готуватися до єврокубків, українського чемпіонату… Так одразу біоритми, які формувалися роками, непросто змінити і молодій людині. І мова ж не просто про вихід з зимової «сплячки», а про потрапляння під приціл сотень фото- та відеокамер і десятків тисяч уважних та прискіпливих очей на трибунах.

Ніде правди діти, були в Євгена моменти, коли він загрався і сам отримував «синдром Селезньова». Всі пам’ятають весело-нищівну критику нападника «Дніпра» і партнера по збірній від «севільського цирульника»: «Не бачить нікого і нічого, окрім воріт…» Не пропускаю матчі «Севільї» і, бувало, ловив себе на думці: «Буде тобі, Женю, в роздягальні…» Коноплянка не раз виробляв мережива, а Банега з Вітоло стояли перед воротами у ролі жебраків з простягнутими руками.

Але це суто робочі моменти для кожної команди. І будувати на них теорії змов можуть тільки люди недалекі або, навпаки, далекоглядні. Останнім футбол до лампочки, їм важливо покаламутити чужу криницю або хоча б плюнути в неї.

Ігор Суховий

Поделиться: