Появилось видео как днепровский коп зажал гранату своими руками

В Днепре произошел уникальный случай — патрульный полицейский Александр Цуканов зажимал гранату без чеки в своих руках, чтобы предотвратить трагедию. В сети появилось видео с боди-камеры полицейского, которая зафиксировала героический поступок, передаёт корреспондент «НМ».

Патрульні попередили нещасний випадок. Чоловік з гранатою.

Патрульні попередили нещасний випадокВдень 5 серпня спецлінії 102 надійшов виклик від мешканців Самарського району про те, що на вулиці Іларіонівській ходить громадянин з гранатою у руках, голосно кричить та просить про допомогу. За кілька хвилин екіпаж патрульних прибув на місце й виявив там чоловіка з ознаками алкогольного сп’яніння. Громадянин тримав предмет, схожий на гранату, без чеки. Чоловік був у збудженому стані й просив допомогти йому позбутися боєприпасу. Поліцейські викликали вибухотехніків та оточили район, аби запобігти можливим жертвам серед громадян. Поліцейським вдалося заспокоїти чоловіка та налагодили з ним контакт. Оскільки у громадянина вже не залишалося сил тримати предмет, схожий на гранату, патрульний стиснув руки чоловіка своїми руками, примотав їх скотчем й прикрив імовірну гранату бронежилетом. На чоловіка також надягли бронежилет. Інспектор тримав руки чоловіка до приїзду вибухотехніків. Предмет, схожий на гранату, вибухотехніки вилучили. З'ясувалося, що всередині був відсутній заряд, однак дізнатися про це відразу було неможливо.Зі слів громадянина, гранату йому дав знайомий. Обох чоловіків затримали та доставили до Самарського відділку поліції. Усі деталі події з’ясовуватимуть слідчі.

Опубліковано Патрульна поліція Дніпропетровської області Понеділок, 6 серпня 2018 р.

Стоит отметить, что Александр Цуканов проявил нечеловеческую выдержку и спокойствие. Сегодня городские власти Днепра наградили полицейского и все днепряне поблагодарили его за сознательную работу.

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться:

Читайте также: