Три дні музики і світові зірки: У Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі – 2018»

20, 21 та 22 липня у Дніпрі проходитиме міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі – 2018». Вже третій рік поспіль захід реалізується в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця». Також цього року виповнюється 50 років з моменту першого проведення заходу.

У Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі – 2018». Новости Днепра

«Джаз на Дніпрі» – це один з найбільш масштабних заходів, які проходять в рамках програми «Культурна столиця». Це – найголовніша культурна подія! Цьогоріч до нас приїдуть видатні джазові виконавці з Австралії, США, Японії, Франції, Латвії, Польщі. Наше місто та фестиваль стають відомими далеко за межами України – і це привід для гордості», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

У Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі – 2018». Новости Днепра

У «Джазі на Дніпрі – 2018» візьмуть участь зірки світової величини: володарка премій Греммі та Тоні – Ді Ді Бріджуотер (Dee Dee Bridgewater), 17-річний геній органу Hammond Меттью Вітакер (Matthew Whitaker), культовий французький піаніст Джеккі Террассон (Jacky Terrasson), трикратний володар премії журналу DownBeat, австралійський саксофоніст Трой Робертс (Troy Roberts) та інші.

У Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі – 2018». Новости Днепра

«До Дніпра приїдуть артисти, шанс почути яких з’являється не щороку, а дніпровський фестиваль збере їх разом на одній сцені. Таке не можна пропустити. Наприклад, на «Джазі на Дніпрі» відбудеться європейська прем’єра програми Троя Робертса», – розказала арт-директор, співпродюсер фестивалю Анна Рускевич.

У Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі – 2018». Новости Днепра

Основні концерти відбудуться на двох локація: відкритій сцені на Фестивальному причалі 20 липня (вхід вільний) та на Монастирському острові 21 та 22 липня (вхід за квитками). З повною програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті https://jazz-dnepr.com/

У Дніпрі відбудеться міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі – 2018». Новости Днепра

«У п’ятницю, 20 липня, о 17:30 на Фестивальному причалі відбудеться відкриття фестивалю. На відкритій сцені виступатимуть дніпровські легенди джазу та пройде фінал конкурсу «Джаз на Пірсі». Переможця, який матиме змогу виступити на великій сцені у третій день фестивалю, обере зіркове журі, до якого приєднався американський музикант Аллан Гарріс (Allan Harris). Крім цього, у суботу, 21 липня, у парку ім. Т. Шевченка об 11:30 відбудеться програма «Джаз діти». А 21 та 22 липня у Дніпровській академії музики ім. Глінки об 11:30 відбудуться майстер-класи від метрів джазу», – додала піар-директор фестивалю, керівник проекту «Джаз на Пірсі» Тетяна Дробахіна.

До місця проведення фестивалю 21 та 22 липня можна буде дістатися пішки, пароплавом чи маршруткою. Єдина умова – наявність квитка на фестиваль.

«На Монастирський острів 21 та 22 липня о 16:30 та о 17:00 від Фестивального причалу відпливатимуть пароплави. У зворотному напрямку вони відпливатимуть близько опівночі. Також на місце проведення фестивалю можна дістатися маршруткою, яка чекатиме на Набережній Січеславській під мостом на Монастирській острів о 16:30», – сказав позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Поделиться:

Читайте также: