Сильний спорт тендітної дніпрянки

Тендітна симпатична дніпрянка Ірина Головійчук — дворазова чемпіонка України з пауерліфтингу.

Сильний спорт тендітної дніпрянки. Новости Днепра— Починаючи з 2007 року, фітнес та заняття у тренажерному залі є основою здорового способу життя. Багаторічний досвід професійного спортсмена завжди спонукає до пошуку нових цікавих видів рухової активності, — розповідає вона. — Уже більше десяти років я не тільки викладаю на кафедрі фізичного виховання та спорту, а й треную в спортивно-оздоровчому центрі ДНУ, багато уваги приділяю пошуку нових методик у розвитку фізичних якостей студентів. Напевне, саме це й стало точкою відліку для особистого вдосконалення у новому виді спорту.

Активну підготовку з пауерліфтингу Ірина розпочала в січні 2017 року. А вже у березні цього року відбувся перший старт – чемпіонат області у Кам’янському (вправа жим штанги лежачи), на якому Ірина стала чемпіонкою.

Сильний спорт тендітної дніпрянки. Новости Днепра

У квітні на відкритому чемпіонаті області, що проходив у Дніпрі, красуня здобула «срібло» з багатоборства (жим штанги лежачи, присідання зі штангою на плечах, станова тяга). А у червні був відкритий чемпіонат півдня України з PUSH&PULL, жиму лежачи, станової тяги та багатоповторного жиму, підйому штанги на біцепс серед чоловіків та жінок. Тут дніпрянка стала дворазовою чемпіонкою України у вправах жим лежачи та багатоповторний жим. У жимі лежачи вона виконала норматив майстра спорту.

Але зупинятися Ірина не збирається – на черзі підготовка до чемпіонатів Європи і світу з жиму лежачи.

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поделиться:

Читайте также: