«Спасибо за медреформу»: под Днепром в больнице умер ветеран АТО

В 16-й больнице Кривого Рога умер демобилизованный боец АТО Владимир Близнюк, который в конце июня объявил голодовку. По мнению военного, он не получал должное лечение из-за отсутствия средств, сообщает корреспондент «НМ».

"Спасибо за медреформу": под Днепром в больнице умер ветеран АТО. Новости Днепра

«Объявляю голодовку! Супрун, Мурашко, Криштоп — гореть вам в аду! Спасибо за медицинскую реформу!» — сказано в записке умершего бойца.

"Спасибо за медреформу": под Днепром в больнице умер ветеран АТО. Новости Днепра

Главврач 16-й городской больницы Игорь Криштопа рассказал журналистам, что, скорее всего, причиной смерти бойца стала якобы печеночная недостаточность из-за приема наркотиков. Заявления Близнюка о голодовке медики назвали провокацией и заверили, что необходимую помощь он получал.

"Спасибо за медреформу": под Днепром в больнице умер ветеран АТО. Новости Днепра

Друзья Владимира опровергают слова медиков:

«Рано вранці, від важкої хвороби, помер наш Вова Близнюк. Я ще обов’язково напишу за нього, бо більш світлої, більш люблячої правду людину я і не пригадаю. Ще вчора ми з його донькою домовлялися про те щоб перевезти його до Харкова, потрібно було тільки стабілізувати загальний стан, вже не … . Впевнений, дуже багато справжніх людей пригадають Вову добрим словом, бо він того вартий, а несправжні, зашкварені, гібридні потвори, нас не цікавлять! Друже, земля тобі пухом. Телефонували з ОДА, з приводу смерті Вови Близнюка, зараз буду зустрічатися з його донькою. Питання, де робити розтин, питання, що це за заяви головного лікаря, питання причини смерті, питання, кваліфікація надання медичної допомоги, питання, хтось переплутав брехню зі стандартами, питання ще будуть. Сумно коли стандарти BBC переплутали зі стандартами «Бла Бла Бла». Якщо родина прийме рішення подавати до суду про захист честі та гідності, підтримка буде обов’язково. Службове розслідування теж буде обов’язково», — написал друг умершего Николай Колесник.

Поделиться:

Читайте также: