Громадські слухання та догана чиновниці: Борис Філатов ветував рішення виконкому про оплату в музичних школах

Громадські слухання та догана чиновниці: Борис Філатов ветував рішення виконкому про оплату в музичних школах. Новости Днепра

Міський голова Дніпра Борис Філатов наклав вето на рішення виконкому щодо зміни вартості навчання у дніпровських школах естетичного виховання. Це питання не розглядатимуть на завтрашній сесії міськради.

-Я скористався правом вето й не підписую сьогоднішнє рішення виконкому про оплату в музичних школах. Воно буде дезавуйоване. На завтрашню сесію це питання також не виноситиметься. У четвер профільна депутатська комісія з освіти на чолі з Наталією Демидовою починає розлогі громадські слухання з директорами шкіл і батьками, – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі.

Очільник міста також повідомив, що директор гуманітарного департаменту міськради Ксенія Сушко отримала догану за відсутність комунікації з територіальною громадою.

Як відомо, ініціатива департаменту гуманітарної політики щодо зміни системи оплати за навчання у закладах естетичного виховання викликала хвилю чуток та непорозуміння у батьків.

Поделиться:

Читайте также: